Co jsem kupoval tento měsíc?

Ahojte,

doba je zvláštní a na trzích dvojnásobně. Ale vzhledem k tomu, že věřím ve vítězství Ukrajiny nebo jadernou válku (v tom druhém případě mi můžou být peníze asi celkem k prdu). Stále vyhledávám příležitosti, kam vkládat a nechat zhodnotit své finance.


Nemusím ale chodit daleko, svůj target do kterého teď pravidelně přidávám další prachy už se dávno objevil a objevil se už i tady a ne jednou.

Électricité de France - je právě tím targetem. Společnost oznámila hospodářské výsledky, které nebyly tak slavné jako se plánovalo v prosinci, ale byly dost slavné na to aby mě přesvědčily že jsou to dobře založené finance. Dividenda se navýšila a k momentální ceně činí víc než 7,5% ročně. V prosinci se analýza ceny na rok 2022 pohybovala ještě víc než 100% od momentální ceny (15.50€) a já věřím že se tímhle směrem bude i nadále řítit. Energetická krize je věc kterou vidíme všichni a EDF je největší hráč ve Evropě na poli výroby elektřiny a tempo poroste, staví se další a další elektrárny a je čas zalepit díru co po sobě nechalo Německo, Rakousko a další státy v EU...


Jestli se chcete o EDF dozvědět něco víc... Použijte google, přečte si články... Všechno tady máte, nevíte jak informace hledat? Tak si přečtěte "Vždy o € napřed".

Stačí otevřít blog a věnovat svým financím hodinu času.


Dividenda je schválená, všechno je ready a je na Vás jestli začnete něco s penězi na účtu opravdu dělat, tady máte záruku výplaty a potenciál na růst jako blázen. Kupujte aktiva, buďte aktivní.


Nemáte kde akcie nakoupit? Super tak si založte F24, dostanete akcii zdarma a můžete začít je to regulovaná společnost, obchodovaná na burze - REGISTRACE ZDE!


Nejedná se o investiční doporučení, investování je na Vaší zodpovědnost, investování zahrnuje riziko ztráty kapitálu...

33 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše