IPO Impossible foods - nemožné IPO Č.2?

Aktualizováno: 1. 2.

Četli jste již o IPO společnosti Beyond Meat Inc., která vzrostla o 568 % po lockup období? Jestli Vás zaujal tento nárůst v oboru potravinářství, konkrétně náhražky masa, tak mám pro vás č.2.


Právě Impossible Foods je významná americká společnost, která vyvíjí a vyrábí rostlinné náhražky masa. V dubnu tohoto roku představitelé společnosti uvedli, že zvažují IPO v příštím roce. Předběžná data uvedení zatím nebyla oznámena, ale jistě lze sehnat určité množství akcií. Ale je nutné se informovat a zajímat dříve.

Poptávka po rostlinných produktech roste. Předpokládá se, že se tržní podíl alternativních proteinů znásobí 7krát na 85 miliard dolarů do roku 2035. Pokud bude trend pokračovat, do roku 2040 klesne spotřeba konvenčního masa o 33 %. Je to i z důvodu propagace zdravého životního stylu, covidu a i v rámci welfare (ochrana pohody zvířat).


Pokud chce člověk podpořit něco prosperujícího pro život a okolí, mohu jen doporučit. V neposlední řadě je tu i možnost zajímavého výdělku.

Prdukt lze koupit ve více než 20 000 obchodech. Společnost spolupracuje aktivně s Walmartem, Disney a dokonce i s Burger King. Impossible Foods plánuje vstoupit na alternativní trh s mléčnými výrobky a obsadit i trh s dětskou výživou.


Takže proč nenakoupit?


Král finanční jungle


GC-I.

8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše