Naga - Budoucnost finančních technologií

Aktualizováno: 2. 2.

NAGA je Německá fintech společnost založená v roce 2015. Dlouhá léta nabízela možnost sociálního obchodování CFD produktů.

Za nedávné období se toho dost změnilo. Přišla možnost s Nagou investovat do reálných kryptoměn na krypto burze NAGAX, společnost vstoupila na burzu ve Frankfurtu a začala nabízet investování do reálných akcií a ETF. O sociálním obchodování jste už určitě slyšeli, možnost automatického kopírování úspěšných obchodníků. Tvorba investorských komunit a další funkce s tím spojené.

Každý klient u Nagy má k sobě svého account assistenta, který pro něj v pracovní době může manipulovat s pákou, představovat mu zajímavé články a myšlenky nebo mu poradit jak účet používat.

NAGA PAY, projekt, který může připomínat Revolut a zároveň etoro = vytvoříte si IBAN účet s platební bránou, kartou a možností investovat, a tím pádem spravovat finance pod jednou střechou.
Aplikace určitě nabídne něco víc než konkurence a to i třeba investování do reálných krypt nebo možnost následování strategie. Lze propojit aplikaci na trading CFD s Naga Pay a využívat tak zisky z obchodování na dlouhodobější investování. Cílem společnosti je vyvíjet a uvádět nejsilnější aplikace s finančními technologiemi. NAGA chce nabídnout možnost investovat jednoduše každému.

Věřím téhle myšlence a rád bych vytvořil zajímavou komunitu investorů, chci představovat možnost jednoduchého investování. Firma má pár partnerů na Slovensku a pár investorů už u nagy obchoduje. Chci být na začátku, protože v tomhle projektu je potenciál. Hledám lidi, kteří chtějí vytvářet Českou komunitu - investory, tradery nebo jen lidi, kteří se chtějí informovat a předávat své myšlenky.

Uživatelů bude přibývat a to třeba i mojí marketingovou zásluhou, rád bych jim nabídl možnost kopírovat obchodníky, které budu znát. Tradery se kterými můžou komunikovat a poradí jim. Tahle spolupráce není zdarma, NAGA své profíky odměňuje.

S příchodem NAGA PAY se toho dost změní, firma nabere tempo kupředu a rozjedou se marketingové kampaně. Start se očekává koncem října a určitě o tom uslyšíte mnohem víc, takže už nebude lepší příležitost se odrazit. Začněte novou éru sociálního investování s NAGA. Založte si účet přes tento odkaz, napište mi na email arnie.hlavaty@gc-i.cz a pojďme vytvářet společné know-how.
27 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše