Představení šampiona: Tencent Holding(0700)

Aktualizováno: 6. 12. 2021

Krásný nedělní večer, pojďme se podívat na příležitost roku.


Představení šampiona: Tencent Holdings (0700) - hongkongská pohádka


Je dost možné že už jste o téhle firmě četli právě díky mým skvělým článkům. Jenže tahle firma je tak úchvatnou investicí že si to probereme radši ještě jednou.


Tencent holdings je největší herní společností v Číně. Mají pod sebou celé Riot Games, tvůrce League of Legends, Valorantu, TFT a Legends of Runntera, mobilní hru Wild Rift a teď i seriál Arcane.Všechny tyhle záležitosti jsou úchvatné na to že před pár lety to bylo jen LoLko. League of Legends je už dlouhé roky vůbec nejhranější hrou na světě , výdělky ze hry jsou takzvané mikrotransakce. Valorant vznikl v roce 2020 a je momentálně osmou nejhranější videohrou světa. TFT je spojené s LoL klientem na PC a na mobilu má přes 10m stažení v Google Play. Přes 10m stažení má i Wild Rift. Všechny videohry Riot Games těží z mikrotransakcí. Firma má obrovský herní dosah je to prostě los gigantos firmos gejmosos. Bezkonkurenční čínská jednička která v žádném případě nezastavuje a to je taky důvod mého dalšího článku o Tencent.

Protože Riot brzy přijde se svým MMO RPG, zatím se toho moc okolo neví, jen že se na něm usilovně pracuje už roky. A teď když vyšla první série seriálu Arcane, objevilo se tolik lidí co začali řešit a rozebírat lore v League of Legends, lore of the Runntera. Jestli bude RPG ze světa LoL se zatím neví, ale odkud jinud by mělo být.

Riot otevřel začátkem měsíce obří gaming arénu v LA. Zážitek to má být prvotřídní a věřím že se najde spousta bláznů co kvůli němu poletí i přes půl světa. Přijde Vám to neuvěřitelné? To mě taky a to se ještě podívejte na vývoj ceny akcie 0700, pro mě je to prostě target života.Tencent má v rukou i 40% Epic Games, což taky není žádná srabárna. Epic Games mají titul Fortnite, který má sice to nejlepší za sebou. Ale co třeba ten Epic Games Launcher, rozdávají videohry aby ho lidé používali stejně jako Steam. Zatím je to teda marná snaha. Ale co když tam třeba jebnou to RPG to by byla jízda. Třeba když se Epic Games nechají koupit, hmmm uvidíme.

Tencent je firma která disponuje obrovským množstvím prostředků a je to vidět na jejich výdajích. Protože to co Riot a Epic vrací hernímu světu je exkluzivita. Jestli někdo posouvá esport do vesmíru je to právě Riot Games. Nejvyšší soutěže kontinentů? Není problém. Druhá nejvyšší soutěž kontinentů? Není problém. Zaplatíme hráče, trenéry a provoz ligy no a gaming house už si prosím zařídíte? Tak tahle to začalo, nikdo to takhle nedělal a teď se lolkem živí nejvíce lidí v esportu. Situace se obrátila... Chceš hrát nejvyšší soutěž? Tak si sežeň hráče za miliony a zaplať miliony ať ji můžeš hrát no a víš co, zařídíme pro Vás Národní ligy, ze kterých budete sbírat talenty jak v NHL. Kdy se otočí tohle? Kdy budeš muset zaplatit půl milionu aby jsi mohl hrát hitpoint ligu? To je panečku otázka... A víte kolik bude stát 0700 až tomu tak bude? Kdy se to tak stane? No ten posun co jsem psal zpátky byl asi tak 5 let od startu League of Legends. Ve Španělsku, Francii jsou už zase úplně jiné podmínky než tady a to samé Německo. Sponzoři se do esportu hrnou a ještě se sakra pohrnou. Neexistuje větší esport titul než League of Legends a každý rok je silnější. Dlouhé roky to bylo csko, protože každý chápal o co tam jde. Každý hráč LoLko chápal co je terrorist win. Ale dnes už je tu lolko skoro 12 let a skoro každý cskař už víc co je League of Legends a jelikož ho baví emoce z esportu v rámci jiných her. Baví ho emoce v lolku stejně tak. Víte co je na esportu super. Úplně to samé jako na fotbale, hráli jste jako děcka za nějaký tým? Milujete fotbal? Sledujete MS, ligu mistrů nebo naší ligu, tak stejně to funguje v lolku, strávil jste za kompem u lolka 500h a bavilo Vás koukat na profíky? Tak Vám zaručuji že i když přestanete hrát, stejně budete koukat dál. No a není to jen teorie. Každý rok je esport silnější a každý rok je zábavnější.


Už dlouhé roky říkám že Riot je nejlepší firma na světě. Jejich investice prostě miluji a skiny si kupuji i kvůli tomu abych je podpořil. A teď je čas, podpořit jejich akcie. Dalším projektem který brzy přijde na herní trh v rukou RiotGames je videohra Project L , zkrátka tekken s lolko postavami. Řekl bych dobrá hra na záchod a do školy. Navíc je $0700 titulem dividendovým, ale mezi svoje akcionáře moc peněz neposílají a inflaci to nepokryje.

Proč Tencet?

1. Současný stav - nejhranější a nejsledovanější videohry světa, které se ještě roky nepřestanou hrát a budou se stále vyvíjet.

2. Esport

3. Arcane - blíže popisují tuhle příležitost zde - Arcane je topovka!

4. MMO RPG

5. Cena akcií

6. Gaming párty v LA

7.Project L


Při procházení nejsledovanějších kategorií na twich.tv se dozvíte tyhle čísla:

25.11.21:40

25.11.23:17

26.11.9:27


26.11.16:50

28.11.4:30


Tencent je pecka a kdo říká že ne, tak se plete. Akcie v Číně nejsou nic zázračného ve světovém myšlení, ale má to svoje výhody, akcie nejsou díky tomu v takové bublině. Vstupte dokud je akcie pod 500 hongkongských dolarů a nebudete litovat. Kupte Tencent a sledujte Arcane, hrajte lolko, tft, valorant fanděte budoucímu RPG a milujte svojí investici.

To že si něco myslím ještě neznamená že se tak bude určitě dít, jsem člověk s přehledem a velkým zájem o investování do akciového trhu a podle toho taky pracuji. Všechny kroky které při investování podniknete jsou Vaše kroky a nesete za ně odpovědnost.


Investování zahrnuje riziko ztráty kapitálu.


Odkazy:

pro klienty - Reálná akcie, CFD

yahoo, investing

Tencent pro investory

Obchodujte s NAGOU


Mějte krásný den, buďte zdraví, bavte se!

Hulín

49 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše