Seriál Arcane je investiční příležitost roku!

Aktualizováno: 6. 12. 2021

Já Vás všechny zdravím a přináším pro Vás mojí euforii!

Euforii ze seriálu Arcane, to co vzniklo v rukou NETFLIXU a RiotGames tedy Tencent Holdings Limited, jest něco neuvěřitelného a mě to nutí přidávat podíl svého portfólia právě těmto firmám.

Seriál ze světa mnoho let nejhranější a nejsledovanější videohry League of Legends, jejíž komunity jsem součástí už od roku 2015. Hra se kterou mám spojeno mnoho zážitků ať už doma u počítače v mé nerdovské části dětství nebo účast na offline akcích kde jsem budoval velmi zajímavé renomé "Standa ze Svitav", ten týpek co vylezl na stage nebo obelixův cosplayer. Co tím chci říct je že se vůbec svému vztahu k LoL nebráním. I když už hru aktivně nehraji, stejně k ní mám velký vztah a takových lidí jako jsem já je spoustu, lidí kteří prostě LoLko milují.

League of Legends je free to play hra, která těží z prodeje skinů. Což jest záležitost která Vás nijak ve hře nezvýhodní, jen Vaše postava vypadá jinak než v základu a dělá jiné věci.. Dále jsou to zisky z esportových lig a turnajů, protože aby Váš tým mohl hrát nejvyšší soutěž v League of Legends, musíte zaplatit miliony ročně. Zisky z propagačních spoluprací jako je teď třeba s MASTERCARD. Teď je tu ovšem ARCANE a to není vůbec žádná p*del.

Příběh League of Legends je neskutečně rozsáhlá záležitost. Dnes je LoLko na konci 11. sezóny, už jedenáct let tahle hra přichází s dalším a dalším kontentem v řadách příběhů. Za tuhle úchvatnou dobu hra vytvořila 155ŠAMPIONŮ a každý z nich přichází ze svým příběhem ve světě VALORAN, většina championů která do hry přichází, otevírá další a další příběhy s těmi ostatními, příběhy které do vydání šampionů nikdo neznal. Tohle jsou všechno díla, která se můžou do seriálu přenést.

Pojďme si vzít seriál pod mikroskop.... Co všechno může tohle dílo společnostem přinést!

Arcane má za sebou poslední třetí AKT, kdy jeden má v sobě tři díly seriálu. Úspěšnost seriálu je obrovská, lidé ho milují a to ať Ti co hrají nebo i Ti co nehrají. JEŠTĚ JSTE ARCANE NEVIDĚLI? Tak sakra mazejte koukat! Seriál plný zajímavých dějových linek lásky, nenávisti, zrady, zklamání, nadšení... Je to prostě bomba, animovaný game of thornes ze světa který neexistuje, ale ze světa který tvoří komunita a redakce RiotGames už přes deset let, svět který si zamilujete. Tolik vyřešených otázek které za tuhle dobu přišli se teď přenáší do Vašich televizí, monitorů, telefonů. Arcane tu bude sakra dlouho a kdo nebude jeho součástí, bude jen přicházet o hodiny zábavy spojené se sledováním! Marketing který společnosti zařídili říká že to myslí vážně a víte co já Vám to jdu ukázat, protože to co máme za barákem na Českomoravský je masakr.

První serie je u konce, vyšli tři akty a co bude dál?

Zatím není známo. Na oznámení pokračování pořád čekáme, ale čekání nebude věčné. Teď přijdou fakta o sledovanosti, teď přijde čas pokračovat a ideálně do nekonečně. Máme tady první příběh, dějových linek z města technologií Piltoveru, co přijde dál? Může přijít zkrátka všechno. Dokud to lidi bude zajímat, dokud to bude vydělávat. Já Vám říkám, že přichází éra Arcane a vy v ní budete žít. Protože to co mi tenhle seriál dělá, mi ještě žádný seriál nenabídl. Je spousta seriálů které mám rád, byli tu seriály na které jsem čekal týdny a pak roky na další díly. Ale žádný mě nepohltil takovým způsobem.


Zisky ze seriálu nejsou jenom o sledovanosti, ale i o merchi, který už je a bude přicházet další. RiotGames má mediální moc, protože s každým větším influencerem má uzavřené partnerství. Každý jejich partner o seriálu mluví, lidé na něj koukají společně se streamery. Streameři dostavají merch-dárky zdarma a představují je, jsou to prostě peckové předměty, lidé to chválí, lidé nakupují, lidé svět Arcane prostě milují. Hráči se díky seriálu vrací k hraní a nakupují skiny s Arcane tématikou.


Pojďme zkoumat:

Úvodní znělka Arcane - ENEMY od Imagine Dragons 24M zhlédnutí na kanále RiotGames, 15M zhlédnutí na kanále I.D. youtu.be/F5tSoaJ93ac youtu.be/D9G1VOjN_84

Trailer - 17M zhlédnutí za měsíc youtu.be/4Ps6nV4wiCE pro srovnání trailer populárního seriálu od netflixu NARCOS má za měsíc na svém novém traileru 1,9M zhlednutí youtu.be/hhZBDO0CKJo , seriál Stranger Things má 20M zhlédnutí za rok youtu.be/oB2GYwbIAlM.

Eshop merche - merch.riotgames.com/en-us/collection/arcane-collection


Seriál brzy odhalí svá čísla a přijdou pokračování, nové trailery. Akcie NETFLIXU a TENCENT na to svojí cenou odpoví. Těšte se a vydělávejte ze světa ARCANE, buďte jeho součástí.


Reálné akcie:

https://naga.com/open-trade/700.re

https://naga.com/open-trade/NFLX.re

CFD akcie s pákou 1:10:

https://naga.com/open-trade/700.HK

https://naga.com/open-trade/NFLX.OQVšechny kroky které při investování podniknete jsou Vaše kroky a nesete za ně odpovědnost.

Investování zahrnuje riziko ztráty kapitálu.


Hezký den Vám přeje Stanislav Hulín.

53 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše