Tři akciové tituly o kterých rád mluvím...

Aktualizováno: 6. 12. 2021

Pojďme společně prozkoumat pár titulů o kterých rád mluvím. Nažhavte mozkové závity a užijte si trochu investiční zábavy.

Carsharing je jednou z mých oblíbených témat budoucnosti. Ať už jde o počty parkovacích míst nebo o zátěž na elektrickou síť. Carsharing je řešením pro městskou automobilovou dopravu. Narodil jsem se v hlavním městě a žiju zde celý život a pořád jen poslouchám jak jsou plné silnice nebo příběhy o pěti kolečkách kolem čtvrti než najdu parkovací místo. Vezměte si, že před pár lety tu nemuseli být ani zázračné parkovací zóny a stejně člověk zaparkoval. Dneska máme místa kolem domů označená modrou čarou a na každé místo platí nějaká pravidla a stejně zaparkujete až po pěti kolečkách kolem bloku (Dejvice). Aut je prostě moc a budou pořád přibývat. Co to znamená? No jedno, že tyhle parkovací místa nebudou zadara. Regulace na spalovací motory a spousta dalších nepříjemností bude život s automobilem ztěžovat. Ježdění s carsharingem Vás od těchto problémů zdrží a tuhle službu začne využívat víc a víc lidí. Těch možností jak v tomhle oboru podnikat je spousta, můžete pronajímat vozy vyšší i nižší třídy. Fakturovat kilometry nebo mít měsíční, roční předplatné. Všechno díky aplikaci v mobilu.

Společnost kterou jsem si v tomhle sektoru vybral je $YNDX, služby carsharingu nejsou to jediné co tenhle ruský gigant nabízí. Nabídka služeb je daleko širší, jedná se vlastně o takový ruský google a spoustu dalšího. No koukněte sami finance.yahoo.com/quote/YNDX/profile?p=YNDX. Já bych ale určitě vypíchl to o čem píši, budoucnost carsharingu je určitě v lidnatých městech a těch má Rusko požehnaně.


Finanční technologie, svět finančních trhů se dostává čím dál více do povědomí běžného lidu a retailový investoři přibývají exponenciálně. Koupě akcií vlastního obchodníka a co to vlastně znamená. No prakticky to samé jako vždycky, jen ještě v napjatější podobě. První věc je zjistit z čeho broker vydělává peníze. Pokud jde o CFD obchodování, tak je to v podstatě tipsport, kasíno... Otevření CFD obchodu je vlastně otevření tiketu. Kdy spekuluji o tom kam půjde cena produktu. Takže buď vyhráváte a berete brokerovi peníze nebo prohráváte a děláte zase zisk brokerovi. Poplatky z CFD obchodování zisky nepřináší, jen snižují případnou ztrátu. Ale poplatky z reálných transakcí už výdělek přináší. Ať už ty za nákupy real stocks, směny měn, nákupy krypt. Nebo následně bonusové záležitosti, jako spolupráce s $V a $MA , reklamní spoty.

Představme si akcii jako pizzu, těsto je připravené se nechat obložit přísadami. No a vy k tomu těstu přijdete a tím že koupíte nějakou akcii tak přidáte přísadu. No a lidí co takhle nosí přísady je víc, když se rozhodnete dát si ten svůj podíl, tak už bude pořádně bohatý na ingredience. Je to cool, investovat do vlastního brokera, sice když při CFD obchodování vyhráváte, tak vlastně zbavujete vlastní firmu o peníze, ale jsou to peníze které jdou rovnou do Vaší kapsy. No a naopak, když prohráváte, tak vlastně jen víc investujete 😅. Firma s penězi nějak naloží a akcie díky tomu můžou letět vzhůru. Navíc budete rád používat všechny vymoženosti a dokážete díky tomu lépe poznat všechny funkce co broker nabízí. Každého přeci jeho pizza zajímá. Přijde mi to dosti fér, mít podíl u svého brokera.

Můj target finanční technologie je $N4G , fintech firma z Německa, která se za poslední rok a půl posunula neskutečným způsobem kupředu, začíná mít bezkonkurenční nabídku služeb. Auto-copy trading, CFD obchodování (páka 1:30 nebo páka 1:1000), krypto burza a peněženka, Real stocks, IBAN s platební kartou a možností držet velké množství měn a používat je dle libosti. Marketing je to co teď firma potřebuje, aby se dostala do povědomí civilizace. Tak uvidíme co vymyslí!Netflix, tentokrát bych rád napsal rovnou o firmě nežli vypíchnout sektor. Společnost $NFLX dokázala v posledních měsících velké věci, které si možná ještě spousta z nás neuvědomuje. Netflix už znají všichni a to jak na západě tak na východě světa, tohle spojení které se podařilo prolomit hlavně díky seriálu "Hra na Oliheň" je něco s čím se dá obrovsky pracovat. Nejen že nabídka seriálů na kterých jsou lidé závislý je obrovská, ale i ta manipulace s lidmi, které teď může Netflix dosahovat má obrovský potenciál. Projekty které teď budou v jejich rukách vznikat dokážou uchopit celý svět. Může vzniknout platforma pro krátká videa jako TikTok, může vzniknout sociální síť jako Facebook nebo streamovací platforma jako Twich a lidé Netflixu utrhnou ruce. Strategie dostat se mezi všechny lidi světa už byla dovedena skoro k dokonalosti. Když ještě přidáme spolupráci s Riot Games na seriálu Arcane, který nebude v žádném případě posledním League of Legends titulem. Je tahle nadnárodní popularita skoro na vrcholu. Teď přichází čas sklizně a zisky téhle firmy půjdou exponenciálně vzhůru.S přáním hezkého večera se loučí Hulda. Zanechte komentář a pokud Vás zajímá co jsem zač, tak hurá na profil!


Investování zahrnuje riziko ztráty kapitálu.

77 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše