FREEDOM24, základní průzkum webové platformy

Ahoj všichni, dneska se podíváme na zoubek našemu partnerovi FREEDOM24, u kterého je Vás nejvíce, koukneme na základní vymoženosti makléřského účtu u F24.


Registrace, jak probíhá? No ze začátku musíte vyplnit telefonní číslo, pak se dozvíte, že první měsíc máte účet bez poplatků, zvolíte si email a heslo. Vyplníte krátký dotazník o daňové příslušnosti, potvrdíte obchodní podmínky, ověříte svou totožnost občankou a telefonem (stáhněte ideálně aplikaci). Následně čekáte na ověření, pak dostanete svojí akcii zdarma a můžete začít prozkoumávat svůj makléřský účet. Do pěti minut máte hotovo a ověření je taky rychlovka, do dvou hodin účet používáte.


Pojďme prozkoumat počítačovou verzi platformy.

Po prvním přihlášení uvidíte hlavní stránku, která vypadá asi nějak takhle:

Když klikneme na svojí ikonku v pravo nahoře, otevře se panel Osobního účtu, kde můžeme procházet výkazy, přidávat a vybírat prostředky, pracovat s osobními údaji, nastavením účtu... No zkrátka se statistkami a informacemi, které náš účet zaznamenal. Takže po registraci tam toho asi moc nebude :D.

Sekce IPO Info je plná různých informací, Vaše statistiky při IPO, statistiky analytiků F24. Možnost přihlásit se do IPO, která budou brzy probíhat, představení IPO, která by měla přijít v dohledné době a i celkový souhrn všech vstupů na burzu, které F24 nabízel svým klientům...


Většina věcí se dá otevřít a zjistit nějaké další informace...

Když sjedeme úplně dolů... Čeká na nás upozornění, partneři, ale i velmi zajímavý katalog akcií, které si pojďme ukázat.Všechno se dá otvírat a zkoumat do detailů... Koukejte.

To samé, když sjedeme níž, podíváme se "Dividendy", máme tu seznam těch nejvyšších a taky kalendář!
Taky si můžete firmy otevřít, některé se dají nakoupit hned v platformě a kvůli jiným budete muset do terminálu... No a ten si teď ukážeme.


Terminál má dva módy - Nezabezpečená relace a zabezpečená... Při té první můžete jen zkoumat světové burzy a při té druhé, ke které se dostanete skrz ověření SMS kódem, už můžete provádět obchodní aktivity!

Terminál funguje snadno přes vyhledávač a vyhledání příslušné akcie, nabízí seznam zajímavých informací, koukejte!

Všechno si můžete hravě projít a použít pro svojí analýzu... Když chcete nakoupit, jednoduše vytvoříte objednávku, zadáte počet, cenu, za kterou chcete koupit, no a v momentě kdy bude nějaká nabídka, tak se Vám akcie připíší na účet... Transakce budou přibývat, dokud nebudete mít na účtu zadaný počet akcií.

Pak tu máme vymoženosti jako ZPRÁVY, Investiční nápady, FAQ...

No zkrátka, makléřský účet toho nabízí mnohem víc než jenom strohé investování... Určitě bych se rád věnoval i dalším věcem v terminálu a zápisu do IPO, tak třeba v dalším díle o našem zeleném partnerovi. Teď jdu vydělávat peníze, ať Vám to můžu za pár ukázat!


Na mobilu vypadá platforma dost podobně, takže se nebojte stáhnout aplikaci a založit si účet přes ní.


Platforma je jednoduchá, srozumitelná a výsledky analytiků F24 jsou znamenité, není pochyb o tom, že se jedná o skvělého partnera pro investování.


Založte si účet u FREEDOM24, pokud je Vám více než 25 let, dostanete svojí první akcii zdarma... Koukněte na seznam akcií, které se náhodně rozdávají.

Účet založíte snadno zde! No a díky tomu se stanete členy našeho VIP klubu!


Investování zdar!

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše